درباره ما

سعید سعیدی هستم ، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه مازندران بابلسر. ولی علاقه ی خیلی زیادی به برنامه نویسی تحت وب و زبان PHP دارم . فرزند کشاورزی که سالهاست حاصل دسترنجش توسط دلال ها گرفته میشه. و من با دانش اندکم سعی در جبران زحمات پدران کشاورز این منطقه دارم. با عرضه مستقیم بی واسطه محصولات باکیفیت این کشاورزان.

مجموعه ی برنج فریدونکنار با هدف تهیه ی برنج خالص ایرانی(ممتاز) ، مستقیم و بدون واسطه از شالیزار های روستاهای مازندران ، منطقه ای که یکی از مرغوب ترین و سالم ترین برنج های دنیا در آن تولید می شود ، و عرضه ی آن بر سر سفره ی مصرف کننده گان ، شروع به فعالیت کرد.

 

خالص بودن محصولات فریدونکنار
به علت وجود دلالان متعدد در چرخه عرضه برنج ( از تولید تا مصرف ) سبب شده جهت حفظ تعادل قیمت در عین حال کسب سود بالا برنجهایی با کیفیتی بمراتب پائین تر با برنج اصلی مخلوط شود.
فروشگاه برنج فریدونکنار با حذف این واسطه ها و فروش مستقیم به مصرف کننده گان و پایبندی به حفظ اصول و ارزشهای حرفه ای و اخلاقی و از آنجائیکه بهترین تبلیغ و بازاریابی توسط خود مشتریان صورت میگیرد، برنج کاملا خالص و یکدست را در اختیار شما هموطنان گرامی قرار داده باشد، شما پس از مصرف ان و رضایت کامل از محصول ، مجموعه ما را به دوستان و آشنایان معرفی کرده تا سبب تقویت شبکه فروش این مجموعه گردید.

برنج فریدونکنار

کارخانه تبدیل(شالیکوبی) و انبار برنج فریدونکنار در شهر فریدونکنار قرار دارد
اهداف، چشم انداز و ارزش ها ی برنج فریدونکنار
۱٫ جلب رضایت مشتری و احترام به حقوق مصرف کننده گان از طریق ارائه محصولی کاملا خالص و ایرانی با بسته بندی مناسب وشرایط نگهداری بهداشتی.
۲٫ تبدیل شدن به فروشگاهی که اکثر اقشار جامعه در کوتاه ترین زمان (تنها با یک کلیک)، بدون واسطه و با صرف کمترین هزینه با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا ، نیاز های خود را به برنج تامین کنند.
۳٫ حمایت از تولید کننده (کشاورزان ) از طریق خرید مستقیم با قیمت واقعی از ایشان جهت ارج نهادن به زحمات این قشر شریف.
۴٫ ارتقای سلامت جامعه با تغییر ذائقه ی مشتریان از مصرف برنج های بی کیفیت و گاه مضر خارجی به برنج با کیفیت ، سالم و خالص ایرانی.

 

روش های ارسال کالا:

در حال حاضر طرح تحویل تست برنج فریدونکنار از طریق پست به تمامی شهرهای کشور می باشد.

 

باربری:در صورت درخواست مشتری یا خرید عمده سفارش‌ها با آدرس تحویل در شهرها  با باربری ارسال می شوند. و هزینه باربری از طریق هزینه حمل در بخش صورت حساب دریافت می شود.

 

پست : در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها با آدرس تحویل در شهرها  با پست ارسال می شوند.

 

تیپاکس: در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها با آدرس تحویل در شهرها  با تیپاکس ارسال می شوند.

اطلاعات تماس

برنج فریدونکنار

ایران ،مازندران ، محمودآباد، روستای ملاکلا، پلاک ۱۴۷

کدپستی: ۴۶۳۳۱۳۳۱۱۱

تلفن : ۹۸۹۳۷۸۰۸۸۰۲۸+

تلفن : ۹۸۹۳۷۵۸۶۹۱۵۸+

تلفن : ۹۸۱۱۴۴۸۲۲۵۱۳+

ایمیل: ricefereydonkenar@gmail.com