کریمی قدوسی: مصاحبه ام تحریف شده/ گفتم گوسفنده زنده خریدم کیلویی ۱۶ هزار تومان نه گوشت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از تحریف مصاحبه اش از سوی سایت تابناک گفت: اینجانب گفتم گوسفنده زنده خریدم کیلویی ۱۶ هزار تومان نه گوشت. مسئولین این سایت فایل صوتی مصاحبه مرا منتشر کنند تا حقایق مشخص شود.
جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با بولتن نیوز با اشاره به تحریف مصاحبه اش در سایت تابناک گفت: چهارشنبه گذشته خبرنگار سایت تابناک در راهروهای مجلس به اینجانب مراجعه و سؤالاتی در خصوص مسائل مطرح شده پیرامون عضو اقلیت دینی شورای شهر یزد پرسید.
وی افزود: در آخر مصاحبه خبرنگار مذکور از اینجانب سؤال کرد که قیمت گوشت، برنج و نان چند است؟
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: اینجانب به خبرنگار مذکور گفتم چند روز پیش برای ادای نذر در هیئت عزاداری امام حسین (ع) گوسفند زنده خریدم که کیلویی ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان بود.
کریمی قدوسی افزود: همچنین اینجانب به این خبرنگار گفتم که برنجی که خریدم ۱۱ هزار تومان بود.
وی بابیان اینکه سایت تابناک امانت دار نیست و اخلاق رسانه ای و حرفه ای را رعایت نکرد، گفت: متأسفانه در رسانه ها دیدم که از اینجانب نقل کردند که گوشت کیلویی ۱۶ هزار تومان است.
نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه خرید روزانه خانه اش را خود انجام می دهد، گفت: از قیمت محصولات باخبرم اما متأسفانه سایت تابناک در انتشار مصاحبه اینجانب نامردی و ناجوانمردی کرده است.
کریمی قدوسی گفت: انتشار تحریف شده مصاحبه اینجانب در سایت مذکور و بازتاب آن در دیگر رسانه ها نشانه کینه و بغض آن ها نسبت به مواضع بنده است.
وی تصریح …

[ مشاهده متن کامل کریمی قدوسی: مصاحبه ام تحریف شده/ گفتم گوسفنده زنده خریدم کیلویی ۱۶ هزار تومان نه گوشت در پایگاه خبری تحلیلی انتخاب ]

لینک منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *